Turnieje majowe. Sukcesy Janusza Trusewicza i Eryka Szepe!

2 czerwca 2022

Maj był intensywnym miesiącem dla naszych szachistów.

Janusz Trusewicz zajął I miejsce na Pierwszej Gorzowskiej Spartakiadzie Paraolimpijskiej z doskonałym wynikiem 9 punktów na 11 możliwych w szachach błyskawicznych!

Eryk Szepe zagrał na XXX Jubileuszowym Turnieju Szachowym z okazji DNI LESZNA. W silnie obsadzonym turnieju w kategorii open nasz zawodnik zajął 19. miejsce na 110 uczestników! Natomiast w kategorii do 1600 elo Eryk nie miał sobie równych wygrywając tę klasyfikację!

Z kolei w swoim pierwszym turnieju FIDE ze zmiennym szczęściem zagrał Artur Pilarowski. W turnieju Lato FIDE Open we Wrocławiu nasz zawodnik zdobył 3 z 7 punktów i zajął 9. miejsce na 12 startujących. Udział w tym turnieju pozwoli Arturowi być notowanym na liście rankingowej FIDE.