Gorzów 06.06.2015.r

7 czerwca 2015

6 czerwca 2015 roku, Janusz Trusewicz oraz Dominik Krawiec wzięli udział w VI Mistrzostwach Ziemi Lubuskiej Osób Niepełnosprawnych w Szachach. Warto było przebyć dzielące Gorzów Wielkopolski i Wschowę niemal 160 kilometrów dla wspaniałej atmosfery, która panowała w trakcie turnieju – zawodnicy mogli liczyć na słodki poczęstunek, pyszny obiad, wartościowe nagrody rzeczowe, a przede wszystkim na pobyt w serdecznym towarzystwie. Wszystko to zawdzięczali Gorzowskiemu Związkowi Sportowemu START, które od wielu lat organizuje ów turniej.
Ostatecznie szachiści Hetmana Wschowa zajęli dwa miejsca na podium – Janusz Trusewicz, który triumfował w Gorzowie już wiele razy w poprzednich edycjach, tym razem wygrał sześć z siedmiu partii, zyskując drugą pozycję w klasyfikacji końcowej. Dominik Krawiec, z jednym punktem mniej, stanął na trzecim miejscu. Obaj wrócili do domu z ciekawymi nagrodami i miłymi wspomnieniami. ”